fbpx

POZYCJONOWANIE

POZYCJONOWANIE STRON I REKLAMA W INTERNECIE

Pozycjonowanie stron internetowych (ang. search engine optimization) – to szereg działań marketingowych mających na celu uzyskanie możliwie najwyższej pozycji w naturalnych wynikach wyszukiwarek internetowych (np. Google). Bardzo często pozycjonowanie nazywane jest również optymalizacją strony dla wyszukiwarek internetowych lub po prostu SEO.

Współpracuję z Sunrise System

agencją interaktywną, która powstała w 2003 roku jako firma rodzinna. Popularność i skuteczność oferowanych usług SEO i SEM zagwarantowała szybki rozwój i status jednej z największych firm w branży e-marketingu.
Od 2013 roku spółka jest częścią międzynarodowego koncernu wydawniczo-medialnego Bauer Media Group, do którego w Polsce należą również takie marki jak RMF, Grupa Interia. Sunrise System wyróżnia status Premier Google Partner, zasięg działania i duża liczba zatrudnionych specjalistów. Doświadczenie i wiedza pracowników Sunrise System pozwalają elastycznie dopasować ofertę do oczekiwań tak małych i średnich przedsiębiorstw, jak i globalnych przedsiębiorstw.

W GOOGLE WARTO „BYĆ” – WARTO DAĆ SIĘ ZNALEŹĆ!

 

 • Nieograniczona przestrzeń reklamowa

  Z Internetu korzystają dziś niemal wszyscy. Zarówno młodzi jak i starsi. Wszyscy przeglądamy strony internetowe korzystając z komputerów stacjonarnych lub laptopów, ale również tabletów, smartfonów czy nawet telewizorów. Zanim jednak trafimy na interesująca nas stronę, najprawdopodobniej poszukamy jej w Google! Dzięki widoczności w naturalnych wynikach wyszukiwania mamy szansę pojawić się zawsze wtedy, kiedy jesteśmy poszukiwani!

 • Odpowiedź na oczekiwania użytkownika

  Korzystając z wyszukiwarki Google to internauta decyduje czego szuka. Jeśli użytkownikowi szukającemu akurat „noclegu w Poznaniu” wyświetli się strona prowadzonego przez nas hotelu, trafimy z naszą ofertą do potencjalnego klienta – osoby faktycznie zainteresowanej noclegiem w naszym hotelu. Im lepiej wypozycjonujemy naszą witrynę, tym większe prawdopodobieństwo, że skorzysta ona właśnie z naszej oferty (a nie oferty konkurencji).

 • Widoczność zawsze tam gdzie trzeba

  A co jeśli użytkownik nieoczekiwanie zmuszony będzie poszukać np. restauracji? Najpewniej skorzysta ze swojego smartfona, aby za pomocą Google poszukać dobrego lokalu w swojej okolicy. W przeciwieństwie do reklam przestrzennych takich jak np. billboardy, w Google nasza strona może pokazać się dokładnie tam, gdzie jest potrzebna – na ekranie urządzenia naszego potencjalnego klienta!

 • Widoczność zawsze wtedy kiedy trzeba

  Tradycyjne reklamy mają jedną wadę – rzadko pojawiają się dokładnie w tym momencie, w którym odbiorca chce dokonać zakupu lub poszukuje rozwiązania swojego problemu. Z pozycjonowaniem jest inaczej! Przez dobrą optymalizację strony internetowej i wypromowanie jej na wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania dajemy użytkownikowi odpowiedź na jego potrzeby właśnie wtedy, kiedy tego potrzebuje.

 • Długofalowe efekty

  Chociaż profesjonalne pozycjonowanie wymaga czasu aby uzyskać bardzo dobre wyniki, w zdecydowanej większości przypadków osiągnięte efekty są długotrwałe. Dzięki skutecznej promocji witryny uzyskanie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania może przynosić korzyści przez bardzo długi czas. Raz zainwestowane środki procentują więc nie tylko obecnie, ale i w przyszłości.

 • Zwiększenie zaufania i świadomości marki

  Im częściej pojawiamy się w wynikach wyszukiwania, tym większe zaufanie możemy wzbudzać. Dla potencjalnego kontrahenta staniemy się firmą, którą „zna”. W końcu widział naszą stronę już wielokrotnie. Pozycjonowanie jest więc również świetnym sposobem na skuteczne budowaniu świadomości marki u odbiorców.

 • Niskie koszty dotarcia do klienta

  W porównaniu do kosztów, jakie trzeba przeznaczyć na każdy inny typ marketingu, reklama w wyszukiwarce internetowej generuje relatywnie niskie koszty dotarcia do klienta. Jednocześnie jest to reklama trafiająca do odbiorców już zainteresowanych naszą działalnością – w końcu sami wpisali w wyszukiwarkę hasło, po którym wyświetliła się im nasza strona.

10 + 15 =

Administratorem danych osobowych jest JAKAMO Kamil Jabłoński z siedzibą w Poznaniu 61-608, przy ulicy Boranta 15A/5. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu udzieleniu odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Polityką Prywatności